UA-136217389-1 2019 YAZ SEZONU 6 POPÜLER GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELİ : - Fashıon wıth Ilkay
Uncategorized

2019 YAZ SEZONU 6 POPÜLER GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELİ :

Yazın en önemli aksesuarlarındandır güneş gözlüğü,son birkaç senedir ülkemizde de daha çok tercih edilir oldu. Hatta AVM’lerde bile güneş gözlüğüyle dolaşan “celebrity look” arkadaşlara da pek sık rastlar olduk 🙂 🙂

2019 senesinde fırtına gibi esecek 6 güneş gözlüğü modelini aşağıda görebilirsiniz.

Micro Cat Eye:

90’lar esintisi devam ediyor, geçen seneden bu seneye taşınan major trendlerden biri mikro güneş gözlükleri.Ancak bu sene mikro gözlükleri daha çok “cat eye” şeklinde göreceğiz.


Blending:

Gözlük çerçeve rengi ve gözlük camlarının aynı renkte olması bu sene Tibi http://www.tibi.com/ başta olmak üzere; Versace https://www.versace.com, Kate Spade https://www.katespade.com/accessories/sunglasses-reading-glasses/ gibi birçok ünlü markanın koleksiyonunda yer almaktadır.Senenin favori gözlük trendleri arasında.

70’s Bifocal:

Büyük babanızın koca çerçeveli gözlüğüyle dolaşıyormuş gibi.. Özellikle Boss https://www.hugoboss.comve Burberry https://www.burberry.com/koleksiyonlarında ön plandaydı bu sezon.

Visor:

Modern Terminatör görüntüsünü Stella McCartney https://www.stellamccartney.comkoleksiyonunda görebilirsiniz.

Mirror:

Chanel https://www.chanel.com aynalı gözlükler geri geldi diyorsa gelmiştir, sanırım tartışmaya gerek yok. Sarışınlar gümüş tonları tercih edebilirler daha cool ve kontrast bir görünüm yakalamak için, koyu saç tonları için gold çerçeveler daha uygun olacaktır. Eğer kızıl tonlarındaysa saç renginiz şanslınız çünkü her iki seçenek de sizde mükemmel olacaktır.

Red Lens:

Kırmızı camlı bir güneş gözlüğü edinerek bu sezon stylish bir görüntü yakalamak elinizde. Bu gözlük trendi hızlı bir şekilde büyüyecek, geç kalmadan alın ve akımın öncülerinden olun derim ben.

Takipte kalın 😉

Sevgiler,

İlkay…

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir