UA-136217389-1 SPRING/SUMMER 2019 AYAKKABI MODASI - Fashıon wıth Ilkay
Uncategorized

SPRING/SUMMER 2019 AYAKKABI MODASI

Selam arkadaşlar bugün çalıştığım işyerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir sunum yaptım,içeriği sezonun ayakkabılarıydı. Yeni Post’u mu da bu sunumdan yola çıkarak hazırlamaya ve sezonun trend ayakkabılarını sizlerle paylaşmaya karar verdim.

New York Moda haftasında ilk sıralarda yer alan ayakkabı modellerine baktığımda gördüğüm bu sene MULE dediğimiz topuklu terlikler sezonun Joker parçası olacak. Bunun yanında tüyler ayakkabılarda da kullanılıyor ve transparan bantlı topukluları oldukça sık görüyor olacağız.

Görsellerle devam edersek…

MULE:Mule adıyla tanınan topuklu terlikler Versace’da dahil olmak üzere birçok markanın koleksiyonunda yer alıyor. Hem pratik, hem topuklu olması hem feminen hem spor şık bir görünüm kazandırıyor ve kolayca herşeyle kombinlenebiliyor.İnce topuklu, kalın topuklu,çiçek desenli,tokalı gibi birçok alternatifi var. Tarzınıza en yakın olanı seçip bu yazın trendini yakalayabilirsiniz.

Transparan Look:

BALMAIN:Görüntü olarak Balmain’in modelini çok beğendim ancak rahatlığımı düşününce Chanel’in modelini tercih ediyorum. Tibi’nin modeline ise bayıldım 😊

Tüyler:

Valentino:
Görüntü olarak çok hoş ve trendy olsa da kullanım açısından çok emin değilim, ayrıca ben giysem gıdıklanırım 😊😊

Yazlık Çizmeler:

LongChamp:
Bu markayı genelde çanta markası olarak duymuşuzdur ya da daha çok çantalarını kullanmayı tercih etmişizdir. Bu sezon için seçtikleri ayakkabı modellerini ben çok beğendim.
Mini şortlarınızla ve eteklerinizle yazın çok ikon bir görüntü elde edebilirsiniz.

Feminen Look:

Tom Ford:


Daha kadınsı ve daha şık modelleri ise Tom Ford,Monse ve Alexander Mcqueen’in koleksiyonlarında görebiliyoruz.

Post’uma son verirken Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyorum ve size ofiste yaptığım sunumdan bazı görsellerle bugünlük byee diyorum.

Sevgiler,

İlkay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir